O nás

Komplexní SERVIS - opravy notebooků, tabletů, telefonů i ostatní elektroniky

OpravimevBrne.cz je společnost poskytující komplexní servisní služby elektronických zařízení, primárně se specializující na servis notebooků, smartphonů, tabletů a herních konzolí.

Provozovna je umístěna v samém centru města Brna na adrese Hybešova 59. V poskytování servisních služeb nejsme žádnými nováčky. Jsme pobočkou společnosti RUITEC s. r. o., která již řadu let poskytuje servisní služby ve firemní oblasti B2B. Provozovnu opravimevBrne.cz jsme otevřeli proto, abychom nabídli servisní služby v duchu hodnot společnosti RUITEC přímo Vám, zákazníkům.

  • nekompromisní kvalita odvedené práce
  • rychlé vyřízení zakázek
  • férové ceny poskytovaných služeb
  • individuální přístup ke každému z Vás

 

Tým zkušených profesionálů

Jádro společnosti tvoří tým zkušených profesionálů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti elektroniky. Náš tým, pečlivý výběr dodavatelů a naše vlastní servisní středisko jsou zárukou kvality poskytovaných služeb. Protože své práci opravdu věříme, poskytujeme na veškeré servisní služby záruční lhůtu minimálně 12 měsíců.

Mimo kvalitních servisních služeb u nás také naleznete široký výběr repasovaných notebooků, smartphonů a tabletů. Dále na provozovně nabízíme prodej příslušenství renomovaných výrobců jako jsou datové kabely, nabíječky, kryty, ochranná skla a další.